Twój wyjątkowy e-sklep

Jeżeli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale zarazem pełne przydatnych funkcji. Wszystko po to, by zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Założenie sklepu online na naszej platformie to gwarancja dostępu do narzędzi przystosowanych do różnorodnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to tylko fragment oferowanych przez nas narzędzi.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że używanie stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają nowe funkcje, byś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując zarazem maksimum czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dostosowany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest rzeczywiście łatwe i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe wyjście, gdy chcesz dorobić do wypłaty, ale też sprawdzić plan na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej informacji.

Wróć na górę